Electromecanic CONSTANTA

TERRA Romania Utilaje de Constructii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale pozitiei:

Montaje instalatii electrice
Depanari instalatii electrice
Diverse interventii mecanice
Intretinere echipamente de ridicat
Verificarea si remedierea eventualelor defectiuni de natura electrica

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- Scoala profesionala in domeniul electric
- Experienta anterioara de cel putin 2 ani pe o pozitie similara
- Cunostinte de electrica si mecanica
- Carnet sofer categoria B
- Persoana dinamica si cu initiativa, capabila sa lucreze in echipa

BENEFICII OFERITE

- Salariu conform experientei si abilitatilor

Terra România Utilaje de Constructii (www.terra-world.com), societate cu capital integral austriac, reprezint¿ concernul Industrie Holding, prezent in 12 tari din Europa Centrala si de Est.

Terra, lider pe piata de buldoexcavatoare din Romania, comercializeaza utilaje de constructii, macarale montate pe autocamioane si echipamente pentru depozite, fiind reprezentanta unor marci de renume, cum ar fi JCB, Palfinger, Nissan, Crown.

Firma noastr¿ aduce al¿turi de performan¿a ¿i calitatea produselor, un pachet complet de servicii care are ca scop realizarea în condi¿ii optime a achizi¿iilor ¿i a exploat¿rii echipamentelor noastre.