ELECTRICIAN - CONSTANTA

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea mentenantei , din punct de vedere electric si automatizari, utilajelor si echipamentelor din sectiile de fabricatie
- Diagnosticarea posibilelor defectiuni;
- Interventia in caz de reparatii usoare.

CERINTE

- Studii Medii/Scoala profesionala cu Autorizare
- Experienta in intretinerea si repararea echipamentelor minnim 2 ani
- Cunostinte de automatizari aferente echipamentelor
- Persoana organizata cu o foarte buna orientare spatiala
- Persoana fara cazier, muncitoare, dinamica, responsabila
- Persoana dornica sa lucreze pe o perioada indelungata de timp intr-o companie multinationala
- Stare de sanatate foarte buna

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru cu norma intreaga
- Carte de munca
- Orele suplimentare se recompenseaza conform prevederilor legale
- Stabilitate a locului de munca si mediu de lucru profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru, companie multinationala, este cel mai important producator de etichete pentru ambalaje din plastic si hartie din Romania si Europa Centrala si de Est. Strategia de dezvoltare, consolidare si expansiune in tara noastra este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.