ECONOMIST JUNIOR

LA FANTANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tine evidenta contractelor,
- introduce in sistem incasarile,
- inregistreaza documente financiar contabile,
- realizeaza activitati administrative in departament,
- ofera sprijin la intocmirea situatiilor de inchidere de luna, de trimestru si an.

CERINTE

- studii superioare de specialitate( student sau masterand ),
- minim 6 luni intr-o pozitie similara,
- reprezinta un avantaj cunostinte de contabilitate primara
- cunostinte MS Office (Excell si Word),
- bune abilitati de comunicare si organizare,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- prezenta agreabila si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va beneficia de training in prima luna de angajare, in scopul familiarizatii cu activitatea La Fantana.

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Compania La Fantana este principala companie furnizoare de servicii de aprovizionare cu apa in sistem watercooler din Romania. Principalul actionar al companiei este fondul de investitii Innova Capital, unul dintre primele fonduri de capital privat infiintate in Europa Centrala.