Distribuitor CaliVita

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Persoana comunicativa, care este in cautare unei posibilitati de a obtine un venit suplimentar.
- Persoana dinamica, serioasa, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex.

BENEFICII OFERITE

- Independenta (Fiecare distribuitor poate decide de unul singur cand si cu cine sa lucreze.)

- Independenta materiala (CaliVita International ofera tuturor distribuitorilor sai posibilitatea de a realiza un venit proportional cu timpul si efortul investit.

- Realizari deosebite sunt recompensate de companie cu un venit suplimentar semnificativ.

Succes - Compania ofera celor mai de succes distribuitori ai sai recompense morale si financiare. Oricine are sansa de o obtine succesul si depinde in totalitate de distribuitori daca vor valorifica sau nu aceasta sansa.

Munca in echipa - Distribuitorii retelei fac parte din echipa CaliVita , in cadrul careia isi pot face noi cunostinte si prieteni si au posibilitatea de a-si petrece timpul intr-un mod util interesant si placut.

- Sanatate - consumul suplimentelor alimentare oferite de CaliVita International constituie o parte integranta a unui stil de viata sanatos.

Cu o investitie minima, distribuitorii retelei pot obtine un venit considerabil, proportional cu timpul si energia investite.