Dispecer Transport International

VEXCOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

--Monitorizarea activitatii soferilor si a pozitionarii camioanelor
- Managementul documentelor necesare activitatii de transport
- Operarea comenzilor de transport in sistemul operational
- Transmiterea detaliilor despre transport (loc incarcare / descarcare, tipul marfii, etc.) conducatorilor auto si mentinerea legaturii directe cu acestia
- Sa intocmeasca si sa mentina la zi situatia parcului.

CERINTE

- Sa aiba experienta in transporturi internationale de marfuri,cel putin 1 an.
- Sunt acceptate si persoana care doresc sa se formeze in acest domeniu
- Sa cunoasca limba engleza, franceza/ orice alta limba (scris/ citit/ vorbit), limba engleza trebuie vorbita fluent.
- Sa aiba cunostinte PC
- Persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare
- Atentie distributiva si capacitate de concentrare
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Capacitatea de a realiza mai multe sarcini simultan
- Persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea de decizii in timp scurt.

BENEFICII OFERITE

Salariul este direct proportional legat de nivelul de cunostinte si experienta acumulata.
Salariul pentru inceput, pentru persoanele care nu au experienta este de 1300 RON NET.
Limita superioara nu este fixata decat de evolutia aptitudinilor si interesului pe care il veti proba pentru aceasta profesie.

Societate in plina dezvoltare pe piata serviciilor de gestiune a resurselor umane, transport marfa si persoane.