Director vanzari - Constanta

SC Cora General Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conduce, coordoneaza si organizeaza activitatea magazinului;
- Intocmeste rapoarte de activitate si propune solutii pentru dezvoltarea portofoliului si cresterea vanzarilor pe teritoriul tinta;
- Monitorizeaza si se implica in cresterea vanzarilor din magazinul/magazinele pe care-l/le gestioneaza;
- Supervizeaza si analizeaza activitatile desfasurate in magazin, in vederea realizarii obiectivelor propuse;
- Respecta standardele stabilite si impuse de conducerea companiei (merchandising, semnalizare indoor si outdoor);
- Initiaza, implementeaza si gestioneaza proiecte de dezvoltare la nivelul magazinului.

CERINTE

CERINTE OBLIGATORII:

- Studii superioare;
- Experienta in coordonarea echipelor de vanzari din domeniul fashion minim 3 ani;
- Experienta obligatorie in domeniul fashion minim 5 ani;
- Cunostinte solide in managentul vanzarilor si in coordonarea echipelor de vanzari.
- Cunostinte de operare MS Office;
- Permis auto categoria B;
- Abilitati de planificare, organizare si coordonare;
- Atitudine proactiva, orientata catre nevoile clientului;
- Persoana responsabila, dedicata jobului;
- Bune abilitati de comunicare si interrelationare;
- Orientat spre construirea unei cariere.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Se va discuta la interviu

Firma de comert, cu un lant de magazine prin care se comercializeaza haine de dama de lux