DIRECTOR PRODUCTIE

ROMAX CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si coordonarea activitatilor specifice de productie (planificare, lansarea, urmarirea fabricatiei, ambalare, control in flux)
- Organizarea si monitorizarea fluxurilor de productie
- Aplicarea proceselor/tehnologiilor de fabricatie si control al calitatii pe flux
- Supervizarea cailor prin care sunt aplicate instructiunile tehnice/tehnologice
- Respectarea termenelor si graficelor de fabricatie
- Asigurarea incadrarii costurilor de productie in prevederile bugetului planificat
- Instruirea, gestionarea, evaluarea si motivarea personalului departamentului

CERINTE

- Studii superioare tehnice ¿ Inginerie mecanica/electrotehnica/tipografie/utilaj chimic/prelucrare, etc
- Experienta min 5 ani in productie/fabricatie si in control de calitate pe flux (avanjat)
- Experienta coordonare min. 40-50 persoane
- Experienta in operarea pe linii tehnologice sau fabricatia pe game de echipamente complexe
- Experienta relevanta in pozitii Manageriale similare
- Cunostinte limba engleza - obligatoriu
- Cunostinte operare PC (MS Office)
Abilitati:
- Comunicare si organizare
- Capacitate de analiza si decizie
- Leadership ¿ motivare si conducere a echipei
- Initiativa si orientare pe rezultate, proactiv
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare,
- Dinamic, energic, corect si decis

BENEFICII OFERITE

- Salariul brut : echivalentul in lei a 800 euro, inclusiv cu tichete de masa
- Telefon mobil de serviciu
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie in plina dezvoltare
Numai persoanele care intrunesc cerintele si accepta conditiile sunt rugate sa aplice la acest job !
Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu !

Clientul nostru este una din cele mai importante companii producatoare de ambalaje din Romania si Europa de Est a carei strategie de dezvoltare, consolidare si expansiune in tara noastra este stimulata de integrarea Romaniei in Uniunea Europeana incepand cu 2007.