DIRECTOR DE MAGAZIN

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa asigure functionarea cu succes a magazinului aflat în responsabilitatea sa în conformitate cu valorile si politica interna a companiei;
Sa coordoneze si sa asigure dezvoltarea personalului în conformitate cu valorile companiei;
Sa contribuie la dezvoltarea şi creşterea economicǎ a magazinului;
Sa asigure o comunicarea transparenta in cadrul companiei si buna functionarea a sistemelor interne;
Sa asigure executarea şi controlul procedurilor şi rutinelor zilnice;
Sa propuna imbunatatiri.

CERINTE

Sa fie absolvent de studii superioare;
Sa aiba cel putin 2 ani de experienta in

managementul activitatii de vanzare si a personalului într-o companie internationala;

Sa fie orientat spre rezultate si comunicativ;
Sa aiba abilitati de coordonare a unei echipe;
Sa aiba bune cunostinte de utilizare a calculatorului.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa;
bonus de performanta;
decontarea transportului;
discount la achizitionarea produselor companiei.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.