Coordonator Vanzari - Constanta

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea si coordonarea activitatii de vanzare
- Urmarirea atingerii obiectivelor prin realizarea planului de vanzari si incasari
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii

CERINTE

- Experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara (domeniul farmaceutic sau FMCG constituie avantaj);
- Cunoasterea pietei de distributie locala constituie avantaj;
- Studii superioare;
- Cunostinte PC (MS Office) - nivel avansat;
- Cunostintele de limba engleza constituie avantaj;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate la deplasari;
- Excelente abilitati de comunicare, negociere si coordonare;
- Domiciliul stabil in locatia mai sus mentionata.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru profesionist, competitiv;
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. |n 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci vino alaturi de noi.