CONTABIL GESTIUNE - SUMMER TIME JOB

BIBI TOURING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea raportului de gestiune, intrari, transferuri, incasari, stornari, participa la inventare

CERINTE

- pregatire in domeniu
- fara obligatii familiale
- disponibilitate program prelungit
- referinte
- seriozitate
- constituie avantaj sa lucreze pe PC personal

BENEFICII OFERITE

- masa si cazare gratuite
- salariu motivant

BIBI Touring este sigura agentie de turism din Prahova detinatoare a Trofeului de Excelenta al Camerei de Comert pentru clasarea 5 ani consecutiv pe podium.
In 1993 BIBI Touring a fost medaliata la Targul National de Turism de la Bucuresti pentru lansarea Dispeceratului de cazare Vama Veche-2 Mai.
Membra ANAT, IATA, BIBI Touring este un specialist recunoscut in servicii de turism si transport de persoane
Complexul comercial de la Vama Veche cuprinde restaurant - Bibi Bistro, chioscuri, magazin.
Angajarile se fac incepand cu 1 mai (cca. o saptamână) cu revenire ulterioară la 15 iunie, sau 15 iulie si se încheie la 1-10 septembrie.