Contabil / Economist

SC Progetto 2000 Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste NIR-uri si raport de gestiune
- Intocmeste registru de casa,registru banca,deconturi
- Înregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile
- Realizeaz¿ situa¿ii financiare
- Raportarea situatiilor cerute de directorul economic si conducerea societatii;

CERINTE

- experienta evidenta contabila constituie un avantaj
- bune cunostiinte de operare PC ( Excel, Word)
- studii medii de specialitate sau studii superioare financiar- contabile
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate
-rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta

SC PROGETTO 2000 ROMANIA SRL infiintata in 1999 , cu sediul in Brasov,cod fiscal R12449802 cu activitate principala conform codificarii 5530- Restaurante si capital privat strain 100% este cunoscuta sub sigla ¿LA PIZZA¿ si ¿CAFÉ GELATO¿ , marci inregistrate.
Firma a fost clasata pe locul I in topul judetean al firmelor , sectiunea turism-hoteluri si restaurante, intreprinderi mici , doi ani consecutivi, 2001 si 2002, si pe locul II in anul 2003 , clasament facut de Camera de Comert si Industrie Brasov. Societatea a cunoscut o evoluţie extrem de rapidă, într-un interval de timp relativ scurt, pe piaţa internă.
Grupul SC Progetto 2000 Romania SRL are ca unic actionar o firma din Italia si se dezvolta in diferite domenii de activitate.