CONTABIL

EURO VIAL LIGHTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tine evidenta contabila completa pana la nivel de balanta;
- Verifica inregistrarile efectuate de punctele de lucru (vanzari, cumparari, facturi diverse);
- Realizeaza rapoarte privind situatia financiara a punctelor de lucru;
- Urmarirea derularii contractelor cu clientii din toate punctele de lucru (solvabilitate, scadenta, modalitate de plata, termene de plata, etc.).

CERINTE

- Studii medii/superioare de specialitate;
- Minim un an experienta in domeniu;
- Buna cunoastere a legislatiei fiscale;
- Cunostinte MS Office;
- Lucrul in sisteme integrate ERP si experienta in contabilitatea de comert reprezinta un avantaj;
- Aptitudini de organizare, lucru in echipa, comunicare si relationare;

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Moeller, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB, etc.). EURO VIAL LIGHTING are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.

www.eurovial.ro