Contabil

SC PARADIS STAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza operatiuni de introducere corecta a datelor din registrele de casa si a rapoartelor de gestiune , extrase de cont de la banci , facturi de intrare sau iesire marfa in programul de contabilitate WinMentor;
- intocmeste situatii saptamanale privind disponibilul in casa si la banci, datorii de plata si creante in curs de incasare
- urmareste incasarea debitelor clientilor si achitarea la timp a datoriilor catre stat sau furnizori
- pastreaza contactul cu autoritatile financiare ;
- urmareste si evidentiaza corect incasarile si platile prin casa sau banca ;
- opereaza platile si incasarile in numerar conform registrului de casa;

CERINTE

Cunostinte solide in programul de gestiune si contabilitate Win Mentor IASI si programul de evidenta al salariatilor REVISAL

Persoana comunicativa si cu abilitati de planificare si organizare a activitatilor specifice.

BENEFICII OFERITE

In urma interviului

Societate infiintata in 1994, avand ca domeniu de activitate comertul cu produse textile en gros si en detail. Avem o larga retea de distributie in toata tara atat prin magazinele proprii cat si prin punctele de desfacere ale colaboratorilor nostri.