Consultant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de asigurari importanta pe piata din Romania si internationala, ce face parte dintr-un prestigios grup financiar international, pune la dispozitia clientilor o gama variata de asigurari de viata, sanatate si pensii private.

Consultantul financiar identifica in piata potentiali clienti, ofera consiliere clientilor in vederea ofertarii acestora, gestioneaza portofoliul de clienti oferind service permanent, raporteaza zilnic activitatea catre superiorul direct.

CERINTE

Consultantul financiar poseda:
- bune abilitati de comunicare si interactiune
- seriozitate si responsabilitate
- dorinta de afirmare profesionala
- capacitate de integrare in colectiv
- perseverenta in atingerea obiectivelor
- dorinta de dezvoltare personala
- spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
- orientare si deschidere catre client

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati reale de avansare
- Sistem motivant de remunerare
- Sistem de bonusare pe baza performanţei
- Training de specialitate si asistenta continua gratuite