Consultant vanzari/Economist Departament Vanzari

SC PROGRESS CONSULTING SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti si potentiali;
- analiza permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
- intocmirea de rapoarte referitoare la activitatea de vanzari;
- urmarirea si atingerea targetelor de vanzari.

CERINTE

- experienta in vanzari;
- studii superioare absolvite;
- disponibilitate la program prelungit, aptitudini organizatorice;
- persoana dinamica, sociabila, responsabila, serioasa;
- gandire pozitiva, amabilitate, eficienta;
- abilitati foarte bune de comunicare, corectitudine si spirit de echipa;
- prezenta agreabila;
- initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor;
- perseverenta, persoana organizata si orientata spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonusuri motivante;
- bonuri de masa;
- telefon de serviciu.

Sector de activitate: Activitati de pompe funebre si asimilate