CONSULTANT VANZARI / COORDONATOR ECHIPA VANZARI

NEW HAPPY AGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilit¿¿i:
- s¿-¿i creeze propriul portofoliu de clien¿i, s¿ îl consolideze ¿i s¿ îl dezvolte în permanen¿¿,
- s¿ asigure servicii de înalt profesionalism tuturor partenerilor de afaceri;
- construire, recrutare, dezvoltare, instruirea propriei echipe de vanzari;
- coordonarea eficienta a activitatii.

CERINTE

Profilul candidatului:
- persoan¿ dinamic¿, perseverent¿, optimist¿, interesat¿ de inova¿ie ¿i nou;

- foarte bune abilit¿¿i de comunicare, relationare ¿i prezentare ( preferabil invatatori, profesori, cadre medicale)

- capacitate de a sustine liber prezentari;

- orientare catre client;

- abilitati de vanzare si negociere;

- dornica de a face cariera in domeniul vanzarilor;

-experienta in vanzari directe ( preferabil Zepter, asigurari).
- mimim studii medii.

BENEFICII OFERITE

Cursuri de instruire gratuite,
Venit fix la vanzare peste prag minim stabilit
Comision din vanzarile directe, cat si din cele ale achipei proprii
posibilitatea de a desf¿¿ura activitate part-time sau full-time,
posibilitatea de formare ¿i dezvoltare a unei cariere în vânz¿ri,
posibilitatea de a c¿l¿tori ¿i de participa la concursuri / meeting-uri interna¿ionale,
suport logistic pentru desf¿¿urarea activit¿¿ii de vânz¿ri.

Importator exclusiv pe piata din Romania al produselor DEMKO, companie de prestigiu din Ungaria cu retea dezvoltata in tari precum: Austria, Elvetia,Belgia, Bulgaria, Franta,Irlanda, Letonia,Germania,Slovacia. Prezenta pe piata din Europa de peste 17 ani, compania produce si comercializeaza produse inovatoare – bio – care promoveaza conceptul “ somn de caliatate – viata energica si sanatoasa”.
Compania isi formeaza acum echipa pe piata din Romania, iar noutatea si conceptul inovator promovat de firma reprezinta o reala oportunitate pentru cei care doresc sa-si formeze si dezvolte o cariera in domeniul vanzarilor directe!
www.demkoro.ro