Consultant Vanzari Business Partener Telekom

SABED CALL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie cu prezenta nationala, avand o experienta de peste 2 ani in vanzarea de servicii Telekom Romania Comunication si Telekom Mobile

Cautam un nou coleg care sa se alature echipei aflate in plina expansiune, pe pozitia de Consultant Vanzari Business.

Responsabilitatile tale vor fi:
- sa analizezi piata de Intreprinderi Mici si Mijlocii (IMM) din regiune si sa identifici clientii potentiali avand la dispozitie deja o baza prestabilita de catre companie;
- sa stabilesti strategiile necesare achizitiei clientilor;
- sa analizezi nevoile de comunicare si sa identifici solutiile personalizate de Telekom pentru fiecare client;
- sa compui oferte personalizate si sa achizitionezi noi clienti in segmentul de Intreprinderi Mici si Mijlocii (IMM);
- sa oferi consultanta si suport personalizat pentru fiecare client in parte;
- sa completezi rapoartele zilnice si sa le transmiti catre superiorul direct.

Este necesar sa indeplinesti urmatoarele cerinte:
- Sa ai abilitati de vanzare consultativa;
- Sa ai abilitati de planificare si organizare;
- Sa fii orientat catre client;
- Sa fii capabil sa iti gestionezi timpul intr-un mod eficient.

CERINTE

Ar trebui sa ai urmatoarele calificari:
- Sa ai cunostinte MS Office;
- De preferinta, sa fi parcurs si alte cursuri de vanzare/negociere

BENEFICII OFERITE

Iti oferim:
Un pachet salarial motivant care consta in salariu fix( la un targhet minim) + bonus;
Telefon mobil
Un mediu de lucru tanar si foarte placut;
Training-uri profesionale specializate;
Teambuilding-uri periodice, concursuri motivationale si activitati impreuna cu echipa.
Detalii la tel : 0241 660 030 Constanta si la tel 0259236664 sucursala Oradea
CV la adresa elena_vidican@telekom.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Partener Telekom