CONSULTANT VANZARI BICICLETE

S.C. TRITON S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- promovarea produselor companiei în magazin, oferind detaliile necesare despre acestea;
- oferirea de solutii optime pentru cerinţele clienţilor;
- prezentarea si vânzarea produselor in conformitate cu standardele în domeniu;
- menţinerea şi dezvoltarea portofoliul de clienţi;
- realizarea targetul individual de vânzări;
- mentinerea standardelor înalte de customer service;
- menţinerea şi gestionarea corespunzatoare a resurselor din dotare.

CERINTE

- studii superioare;
- pasiune pentru biciclete si ciclism in general;
- bune cunoştinţe de utilizare PC(constituie avantaj: cunostiinte de mentenata, editare site)
- atitudine dinamica, proactiva;
- bune abilităţi de comunicare si relaţionare;
- capacitatea de a trata clienţii într-un mod profesionist;
- persoana orientată spre rezultate, capabilă să respecte termene limită;
- bune cunoştinţe de utilizare PC;

BENEFICII OFERITE

- post permanent de tip full time;
- pachet salarial motivant, bonusuri şi prime în funcţie de performanţe;
- mediu de lucru dinamic şi profesionist;
- oportunităţi de dezvoltare profesională şi promovare în cadrul companiei, susţinere permanentă;
- program permanent de instruire la locul de muncă.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.