CONSULTANT VANZARI BICICLETE

TRITON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei in magazin, oferind detaliile necesare despre acestea;
- oferirea de solutii optime pentru cerintele clientilor;
- prezentarea si v¿nzarea produselor in conformitate cu standardele in domeniu;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliul de clienti;
- realizarea targetul individual de v¿nzari;
- verificarea respectarii termenelor de plata;
- mentinerea standardelor inalte de customer service;
- mentinerea si gestionarea corespunzatoare a resurselor din dotare.

CERINTE

- minim studii medii;
- experienta intr-un post similar (constituie avantaj);
- dorinta, cunostinte si experienta in oferirea de servicii la standarde inalte;
- bune abilitati de comunicare si relationare (fluenta si corectitudine in exprimare-vorbit si in scris);
- capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
- persoana orientata spre rezultate, capabila sa respecte termene limita;
- flexibilitate/disponibilitate pentru insusirea principiilor si procedurilor interne, a eticii si a valorilor companiei;
- bune cunostinte de utilizare PC;
- cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- post permanent de tip full time;
- pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
- mediu de lucru dinamic si profesionist;
- oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul companiei, sustinere permanenta;
- program permanent de instruire la locul de munca.

TRITON SPORT comercializeaza gama de biciclete pliante DAHON.
Bicicletele pliante DAHON (SUA) sunt bicicletele care le puteti folosi iN FIECARE ZI dupa orele de servici, iN WEEK-END cu familia la padure sau in parc si iN CONCEDIU sau IN VACANTA pe malul marii sau pe carari de munte.