Consultant HVB Banca pentru Locuinte

HVB Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

HVB Banca pentru locuinte promoveaza si vinde unul dintre cele mai utilizate produse financiare in Europa (Bauspar - Program ECDL) in sistem MLM. Fiind un sistem la inceput dorim sa gasim si sa formam leaderii , cei care vor conduce structuri foarte mari de consultanti. Pentru aceasta cei doritori vor alege din planul de cariera locul care corespunde nivelului lor de experienta. (Precizare - nu sunt posturi de birouri, sunt colaborari cu contract de comision in regim part-time sau full-time) .
Cei interesati pot sa sune la
telefon: 0728074317 sau 0241557588.

CERINTE

In sistemul HVB se vor promova si vinde:
-produse bauspar - contracte ECDL;
- asigurari obligatorii de locuinte;
- pensii private facultative (pilonul 3).

BENEFICII OFERITE

- Cursuri de instruire gratuite ;
-Punct de lucru disponibil pentru fiecare agent;
-Un plan de cariera performant;
-Negocierea unor bonusuri de performanata;
Detalii amanuntite : Cta , Bdul Lapusneanu, 97, bl.LV32, ap. 16 (interfon 16) ( Intre Dacia si Trocadero) - lunea si joia la ora 17.00. (Ora de vara - 18.00)
www.hvblocuinte.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Banca europeana in domeniul locativ