Consultant Financiar Bancar

PFI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor financiare in conformitate cu standardele si politicile bancare;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Dezvoltarea propriei echipe de vanzari, organizarea si coordonarea acesteia.

CERINTE

- Experienta in vanzari constituie un avantaj;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Ablitati de comunicare, prezentare si negociere;
- Initiativa, perseverenta, dinamism, optimism;

BENEFICII OFERITE

- colaborare pe baza de contract cu banca;
- posibilitatea de a lucra part time / full time;
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul financiar-bancar;
- instruire gratuita, mediu de lucru profesionist;
- castiguri substantiale in functie de implicare.

DESCRIEREA FIRMEI

intermediar produse financiar bancare