Consultant Financiar Asigurari de Viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti

Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti

Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei

Prezinta oferta de produse si servicii,consiliaza clientii in alegerea solutiei optime

Negocierea contractelor,supervizarea derularii contractelor

Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti

Realizarea obiectivelor stabilite de companie

Se subordoneaza Unit Managerului

CERINTE

Abilitati de comunicare,persuasiune,implicare,initiativa,atitudine pozitiva,dinamic,sociabil

Flexibilitate,rezistenta la stres,autodidact

Orientare catre client,atitudine proactiva

Personalitate placuta

Orientare catre rezultate

Persoane ambitioase,dornice de control asupra castigurilor

BENEFICII OFERITE

Oferta Part-Time cu posibilitate de trecere in Full-Time

Pachet financiar motivant de top fata de nivelul pietei:
-comisioane atractive
-sistem de bonusuri trimestriale,anuale pentru a incuraja performanta

Program de training de vanzari si abilitati manageriale GRATUIT

Oportunitate reala de PROMOVARE in functie,legata de rezultatele personale

Mediu de lucru profesionist,

POSIBILITATE DE A PROMOVA IN CARIERA