consultant financiar

Grawe Romania Asigurare SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectare piata
- creare si administrare portofoliu
- incheiere si monitorizare contracte
- servicii clienti

CERINTE

- seriozitate
- dinamism
- capacitate de integrare in colectiv
- dorinta de afirmare profesionala
- capacitate de lucru in conditii de stres
- abilitati de comunicare
- tinuta office recomandata

BENEFICII OFERITE

- posibilitati reale de avansare
- venituri colaterale cu volum de munca depus
- traning gratuit

GRAZER WECHSELSEITIGE si-a construit puterea financiara de-a lungul a peste 182 de ani de experienta.Rezultatul: un concern financiar solid si cu o componenta diversificata.GRAWE ROMANIA si-a inceput activitatea in octombrie 2000, vanzand exclusiv domeniul asigurarilor de viata.Detinand 99,98% din pachetul de actiuni, grupul GRAWE este actionarul majoritar al companiei.Ne conducem dupa urmatorul motto: "Asigurarea de partea TA",iar strategia noastra este sa punem in permanenta clientul pe primul loc, sa ii oferim cele mai bune produse si servici in orice moment.