consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzarea produselor de asigurare de viata, sanatate si accident destinate persoanelor fizice
-Identificarea de noi clienti si noi oportunitati de vanzare
-Proceseaza cu maxima atentie si confidentialitate informatiile si documentele clientilor
-Asigura service post vanzare de calitate clientilor si dezvolta o relatie pe termen lung intre acestia si companie

CERINTE

-Experienta anterioara in vanzarea produselor financiare constituie un avantaj
-Bune abilitati de relationare si comunicare cu clientii, capacitatea de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu acestia
-Abilitati de negociere si solutionare a cererilor clientilor
-Capacitate de analiza, identificare si valorificare oportunitati de vanzare
-Orientare catre rezultate si atingere target vanzari
-Studii superioare (sau in curs)
-Cunostinte bune de operare Word, Excel

BENEFICII OFERITE

-Planuri de finantare
-Comisioane de vanzare atractive, diferentiate pe trepte de cariera
-Planuri de cariera care asigura dezvoltarea profesionala in servicii financiare
-Programe de training adaptate fiecarui nivel de cariera
-Diverse bonificatii in functie de performanta