Consultant de credite

SMART SHIPPING SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistreaza tranzactiile financiare si arhiveaza documentele contabile intocmeste dosarul de cvredit si isi gestioneaza portofoliul

CERINTE

experienta in munca cu clientii, persoana cu bune abilitati de comunicare, dinamica , hotarata si serioasa

BENEFICII OFERITE

Salariu fix conform contractului individual de munca plus bonus

Smart Shipping Solutions este o casă de expediții românească care furnizează servicii integrate de logistică pe piața locală și internațională și competențe unice de transport pentru mărfuri speciale.

Compania conectează toate modalitățile de transport, maritim, aerian, rutier, într-un serviciu unic pentru a oferi soluții complete de transport "end-to-end" către orice destinație globală.

Toate acestea lucrează împreună pentru a oferi o rețetă unică de know-how, competențe și devotament pentru clienți noștri, în orice moment, oriunde în lume.