Consultant Credite

LIONBROKER DE CREDITE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei tinta
- identificarea solutiei optime pentru fiecare client
- oferirea de consultanta specializata
- intocmirea documentatiei pentru acordarea de credite
- verificarea documentelor solicitate

CERINTE

- studii superioare terminate sau in desfasurare
- abilitate de comunicare
- posibilitate de analiza
- spirit de echipa
- ambitie, dinamism
- munca pe teren reprezinta 70% din timp
- organizarea si dezvoltarea propriul portofoliu de clienti
- dorinta de afirmare in cariera

BENEFICII OFERITE

- venituri proportionale cu performantele;
- diversificarea venitului prin competitie;
- sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii;
- mediu de lucru dinamic si profesionist;

Incepand cu anul 2005 LION BROKER a devenit unul dintre principalii intermediari de produse financiare din judetul Constanta. Infiintarea diviziei de credite ne-a oferit o noua perspectiva asupra valorificarii parteneriatelor existente, parteneriate ce au fost mentinute in toata aceasta perioada raspunzand la nevoile clientilor cu cele mai bune oferte financiare existente pe piata.