Consultant Asigurari/ Unit Manager

Trandafir Mihai

Job expirat

RESPONSABILITATI

Constultant Asigurari de Viata
Descrierea postului :
- Crearea , dezvoltarea si pastrarea unui portofoliu de clienti.

Unit Manager
- recrutare si selectie
- motivare
- training
- supervizare si control a unei echipe de consultanti asigurari de viata

CERINTE

Candidatul Ideal :
- Are excelente abilitati de comunicare si negociere si experienta in lucrul cu oamenii.
- Este dinamic, proactiv, intreprinzator, cu initiativa, empatic, orientat catre rezultate si catre client; capabil sa lucreze singur.

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
- training permanent
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere alaturi de cea mai puternica companie de profil
- bonusuri si compensatii financiare pe masura rezultatelor personale.

Dupa sapte ani de activitate, compania noastra este lider pe piata romaneasca a asigurarilor. Valoarea serviciilor oferite a fost rapid recunoscuta pe piata de profil din Romania, aceasta aducand aproape 250.000 de clienti. Sectorul de Asigurari de Grup a fost prezent inca de la inceput in cadrul companiei, iar cei peste 250 de clienti corporatisti contractati in acest moment, precum si numarul angajatilor asigurati de aproape 30.000 reprezinta o dovada a rezultatelor remarcabile inregistrate pe piata.