CONSULTANT ASIGURARI

S.C ASIROM- V.I.G S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- prospectare piata
- contactare potentiali clienti
- prezentarea companiei si serviciilor oferite
- consultanta finaciara
- incheiere contracte
- gestionare portofoliului si a bazei de date

CERINTE

CERINTE:
-studii medii/superioare
- foarte bune abilitati de comunicare
- dinamic
- abilitati de planificare si organizare
-dorinta realizarii unui venit cat ai mare sau de avansare profesionala

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- training gratuit si personalizat in functie de necesitati
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala
- posbiltatea subscrierii de contracte atat in domeniul asigurarilor de viata cat si in domeniul asigurarilor generale( asigurari de locuinte,asigurari casco, RCA, asigurari firme, etc..)
-posibilitatea avansarii in cadrul companiei (in functie de rezultate), prin angajarea in baza unui C.I.M

PENTRU APLICATII, TRIMITETI C.V PE ADRESA cristina.vasile@asirom.ro

COMPANIE MULTINATIONALA, MEMBRA A GRUPULUI FINANCIAR VIENNA INSURANCE GROUP