Consultant asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Liderul mondial in domeniul asigurarilor de viata,asigurari de sanatate si pensii private,recruteaza colaboratori pentru intermedierea si promovarea produselor companiei.

Formarea unei retele de vanzari prin persoane fizice.

Cauta noi canale de vanzari din zona.

Colaboreaza direct cu managerul de unitate.

CERINTE

Experienta in vanzari sau in asigurari.
Minim 25 ani.
Minim liceu terminat, insa facultatea de banci-finante-asigurari constituie avantaj.
Echipa de vanzari deja formata constitue un mare avantaj.

Trebuie sa fii :
- bun organizator
- spirit intreprinzator
- cunostinte operare MS OFFICE
- capacitate de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

- plan de promovare personalizat, in functie de experienta dumneavoastra
- training gratuit.
- venituri substantiale si bonusuri;
- oportunitatea de a lucra cu o echipa profesionista;
- oportunitati reale de dezvoltare profesionale;
- recunoasterea profesionala si avansare ierarhica functie de rezultate;