Consilier vanzari - accesorii mobilier

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea produselor companiei, oferind detaliile tehnico-functionale necesare;
-oferirea de solutii optime pentru cerinţele clienţilor;
-identificarea si concretizarea oportunitatilor de vanzare;

CERINTE

-experienţă comercializarea accesoriilor de mobilier sau dorinta de a invata;
-permis de conducere categoria B (constituie avantaj);
-bune abilităţi de comunicare şi relaţionare;

BENEFICII OFERITE

-post permanent de tip full time intr-o firma lider la nivel national;
-contract de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul minim = 1.200 - 1.700 ron net + bonuri de masa (in functie de experienta);
- salariul se acorda integral pe cartea de munca;
- program de instruire (teoretic si practic ) la locul de munca;
- stabilitate pe termen lung (avem peste 20 de ani de activitate , 172 de angajati, si suntem in dezvoltare).

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.