Consilier Vanzari

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientilor din magazin privind caracteristicile tehnice ale produselor expuse la vanzare.
Asigura deservirea clientilor la standarde de calitate.
Ofertare,preluare clienti,facturare,incasare,urmarire stoc marfa.
Informarea sefului direct de epuizarea stocului de marfa.

CERINTE

Studii medii/superioare tehnice
Foarte bune abilitati de comunicare
Cunostinte operare p.c.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonuri de masa

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Moeller, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB, etc.). EURO VIAL LIGHTING are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.

www.eurovial.ro