consilier financiar / unit manager

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-daca esti o persoana care lupta pt dezvoltare profesionala,o sa te regasasti printre colegii nostri
-postul oferit presupune activitate in vanzari programe financiare
-prospectate continua si invatare permanenta, pt a fi la curent intotdeauna cu produsele noi
-atragerea de clienti noi si constrirea unei relatii cu cei deja existenti
-formarea si coordonarea unei echipe

CERINTE

-experienta anterioara in vanzarea produselor financiare constituie un real avantaj
-bune abilitati de relationare si comunicare cu clientii, capacitatea de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu acestia .
-abilitati de negociere si solutionare a tuturor cererilor clientilor nostri.
capacitate de analiza, identificare si valorificare oportunitati de vanzare dorinta puternica catre rezultate si atingere target vanzari

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea unui salariu fix MOTIVANT, cele mai bune comisioane din vanzari de pe piata financiara si bonusuri trimestriale de performanta,bonusuri de persistenta,bonusuri de management.
-oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai puternic grup financiar din Romania.
-cursuri de specialitate sustinute de traineri internationali

Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu

societate assur-banking,puternic brand financiar in europa centrala si de sud-est,cu o impresionanta istorie in activitate