CONSILIER FINANCIAR ASIGURARI

TOP SEVEN AGENT DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzare asigurari generale, de viata si non-viata
-promovarea produselor intermediate de numeroase companii de asigurari
-consilierea clientilor
-responsabilitate in privinta regimului de gestiune
-perfectionare pentru REFORMA SANATATII
-job-ul include munca de teren optional

CERINTE

-rezistenta la stres si rabdare
-persoana motivata de activitatea dinamica,cu dorinta de a aveea succes
-foarte bune abilitati de comunicare,planificare si organizare
-spirit de echipa
-intreprinzator
-studii medii sau superioare

BENEFICII OFERITE

-venituri motivante
-comisioane din vanzari
-posibilitatea lucrului cu paleta de servicii de asigurare complete
-garantia fidelizarii portofoliului de clienti
-verificare preturi si emiterea politelor RCA online prin program propriu de emitere
-pregatirea pentru reforma sanatatii
-posibilitatea avansarii in cariera printr-un sistem bine pus la punct

BROKER DE ASIGURARE IN COLABORARE CU TOATE COMPANIILE DE ASIGURARI PREZENTE PE PIATA.