Consilier Financiar

Allianz-Tiriac

Job expirat

RESPONSABILITATI

Allianz-Tiriac incepe procesul de selectie dintre acele persoane determinate si perseverente pentru care meseria in asigurari va deveni acreditata, recunoscuta si reglementata in Romania in urmatorul an prin obligativitatea obtinerii unor certificari de specialitate de la CSA, pentru a avea dreptul de a lucra in domeniu, cursuri care vor fi platite de catre companie. Din acest punct de vedere , persoanele care vor activa in asigurari vor avea avantaje si beneficii exclusiviste, iar accesul la aceasta meserie va fi limitat.

CERINTE

Daca te regasesti in una sau mai multe dintre situatiile urmatoare:

- Esti o persoana tanara, cu dorinta de afirmare si vrei un start bun in cariera, care sa-ti ofere perspective de dezvoltare profesionala si financiara;

- Esti nemultumit de actualul loc de munca, simti ca ai potentialul de a realiza mai mult si iti odoresti un loc favorabil, care sa-ti ofere sansa de a iti valorifica abilitatile;

- Iti doresti un venit suplimentar, ai curajul sa accepti provocari pentru a iti atinge obiectivele si esti dispus sa faci efectiv ceva, fara a astepta sa-ti pice de undeva;

- Esti o persoana deschisa la colaborari si oportunitati de castiguri;

Si de asemenea:

Ai capacitatea de invatare activa si nu te dai in laturi de la munca.

BENEFICII OFERITE

Atunci noi:

Te invatam, te ajutam si te asistam in activitate pentru a obtine rezultatele propuse inca de la bun inceput;

Iti asiguram educatia necesara pentru a avansa in cariera si in castiguri financiare;

Si nu in ultimul rand te rasplatim pentru munca depusa cu: un Venit Fix, la care adaugam comisioane, bonusuri de performanta, premii si apreciere din partea colegilor si a companiei.

Daca nu te identifici cu cele de mai sus, te rugam sa NU APLICI, pentru ca stim ca timpul este pretios pentru fiecare dintre noi si n-am vrea sa-l irosim!

Succes in Selectie!

DESCRIEREA FIRMEI

Lider pe piata de asigurari din Romania de peste 16 ani.
Parte a Allianz Group, cea mai mare companie de asigurari din lume dupa venituri.