Consilier Financiar

Grup Financiar German

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei lucra intr-o sucursala dinamica, alaturi de un mentor, care sa te ajute sa inlaturi barierele personale si profesionale pentru a iti crea o cariera cu perspective de avansare, unde rezultatele sa-ti fie recunoscute si sa poti obtine castiguri suplimentare.

CERINTE

Atitudine pozitiva, perseverenta, implicare si seriozitate;
Flexibilitate, rabdare si capacitate de a asimila noi cunostiinte
Personalitate deschisa, entuziasta si increzatoare in propriile capacitati;
Experienta in consiliere, vanzari de produse financiare reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Venit Fix
Comisioane lunare crescatoare
Bonusuri de performanta trimestriale
Pregatire si cursuri de specialitate din partea companiei

Unul din liderii mondiali in domeniul serviciilor financiare si de asigurari, care se bucura de stabilitate financiara, notorietate si apreciere pentru performantele inregistrate constant de-alungul celor peste 16 ani de activitate in Romania.