Consilier credite / Sef district

Banca, lider mondial in creditare in domeniul locativ.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate
- Efectueaza operatiuni in contextul procesului de vanzare
- Promoveaza si participa activ la intermedierea produselor si serviciilor, in conformitate cu standardele de calitate ale bancii
- Identific¿, recruteaz¿ ¿i selecteaz¿ persoanele potrivite pentru pozi¿ia de consilier credite conform profilului specificat
- Monitorizeaz¿ ¿i evalueaz¿ continuu activitatea ¿i performan¿ele echipei
- Planific¿ activitatea echipei pentru a atinge obiectivele ¿i standardele stabilite
- Intocme¿te planuri de îmbun¿t¿¿ire a performan¿elor în conformitate cu necesit¿¿ile specifice identificate la membrii echipei
- Se asigur¿ de atingerea obiectivelor fixe de vânz¿ri
- Controleaz¿ activitatea echipei în conformitate cu politica intern¿ ¿i procedurile companiei
- Particip¿ la toate programele de training ale companiei destinate pozi¿iei pe care o ocup¿

CERINTE

- Studii medii/superioare
- Orientare catre client si rezultate
- Spirit organizatoric
- Abilitati de comunicare si manageriere, increzator, atitudine pozitiva.
- Cunostinte operare PC
- Capacitate de a lucra in conditii de stres

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, o echipa tanara,dinamica
- Training gratuit
- Castiguri de nivel occidental
- Pachete atractive de bonusuri
- Asigurare de viata
- Sustinere leasing auto
- Logistica

Scopul declarat al bancii este de a-i ajuta pe cet¿¿enii români s¿-¿i realizeze un mare vis: o cas¿ nou¿, modernizarea celei existente, acces la lucr¿ri de modernizare ¿i între¿inere, o locuin¿¿ cu un confort sporit. A¿a arat¿ în viziunea noastr¿ un minim necesar. Economisirea ¿i creditarea pentru domeniul locativ este un produs financiar, care se bucur¿ deja de o larg¿ recunoa¿tere pe plan interna¿ional.