Consilier Credite

societate bancara de renume international

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate Bancara de renume international, institutie de credit specializata, în activitatea de economisire - creditare pentru domeniul locativ, recruteaza personal pentru postul de Consilier Credite pentru domeniul locativ.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Varsta minima 18 ani, minim diploma de bacalaureat
- Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
- Bune abilitati de comunicare
- Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva si motivatie
- Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Conducerea activitatilor de marketing, vanzare si relatii clienti
- Coordonarea activitatii managerilor si a Consultantilor Financiari in vederea indeplinirii obiectivelor;
- Dezvoltarea echipei locale prin recrutarea si instruirea de noi Consultanti Financiari;

- Comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate
- Posibilitati rapide de promovare
- Traininguri gratuite de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila
- Recomanda unui prieten

DESCRIEREA FIRMEI

Societate Bancara.