Consilier asigurari si produse bancare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata;
- Realizeaza propria baza de date;
- Contacteaza si stabileste intalniri cu potentialii clienti;
- Sustine intalniri de consultanta si vanzare de produse financiare;
- Mentine portofoliu propriu de clienti;

CERINTE

Daca sunteti o persoana influenta in cercul dvs. de contacte, care prezinta incredere si apreciere personala si profesionala din partea celor cunoscuti si aveti capacitatea de a ii ghida si convinge pe altii in a lua decizii inteligente si va doriti sa obtineti un venit suplimentar cu oportunitatea de a va dezvolta o cariera in domeniul financiar suntem onorati sa va cunoastem.

Suntem incantati sa va sustinem in activitate si sa investim in pregatirea si dezvoltarea dvs. profesionala, daca sunteti o persoana ambitioasa, comunicativa si adaptabila la noi situatii si activitati pentru a obtine beneficii suplimentare.

BENEFICII OFERITE

- Training-uri de specialitate de dezvoltare a abilitatilor de vanzare si planificare financiara;
- Asistenta si insotire in intalnirile de consiliere si vanzare;
- Comisioane si bonusuri semnificative in functie de vanzari;
- Participare la concursuri cu premii si Conferinte nationale organizate de companie;
- Training-uri LIMRA in Limba engleza pentru obtinerea de atestate recunoscute international;
- Oportunitatea de a promova in cadrul companiei si de a dezvolta o cariera in domeniul financiar.

Companie financiara nr. 2 pe piata asigurarilor de viata din Romania, parte a unui Grup financiar austriac, lider pe piata asigurarilor din Europa Centrala si de Est