consilier asigurari si produse bancare

BCR ASIGURARI VIATA VIENNA INSURANCE GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
*Promovarea produselor financiare BCR Asigurari de Viata - Vienna Insurance Group;
*Atingerea targetelor de vanzari lunare/trimestriale/anuale;
*Activitati organizatorice&administrative.

CERINTE

• Flexibilitate, capacitatea de a asimila cunostinte;
• Experienta in vanzari constituie un avantaj;
• Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
• Atitudine proactiva si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

• Cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA;
• Venituri motivante;
• Oportunitatea unei cariere de succes;
• Posibilitatea de a promova in cariera

BCR Asigurari de Viata - Vienna Insurance Group se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un înalt grad de profesionalism fiind capabila sa-si sprijine clienţii in rezolvarea prioritatilor majore cu care se confrunta: protecţia familiei; menţinerea garantata a stilului de viata, indiferent de situaţiile prin care trec; continuarea si securitatea intereselor in afaceri.