colator

sc smart business network srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-colari auto integrale si partiale,colari vitrine tip sablare ,colari pereti,motaj folii auto

Profil candidat:
-experienta si abilitati colari auto si vitrine
-harnic,invatabil,creativ,simt tehnic,atent la detalii,cinstit,bine organizat,eficient,dornic sa faca performanta.

CERINTE

Sunt necesare:
-experienta colari auto integrale(tip taxi)
-colare vitrine(imitatie sablare,folii protectie solara si uv)
-operare cutter plotter
-printare si finisari

Constituie avantaj:
-Cunostinte Corel Draw,Adobe Photoshop
-permis conducere cat B
-experienta serigrafie,tampografia,broderie
-experienta productie si montaj firme luminoase,copertine,prelate auto

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu fix,bonus de performanta, cazare gratuita in Constanta.

Redsign(Sc Smart Business Network Srl) se ocupa cu productie publicitara,webdesign si servicii integrate de marketing.