Colaborator

Cosmetics Group-Constanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele clientilor companiei;
- realizeaza receptia produselor comandate si a documentatiei aferente;
- asigura constant un stoc suficient de produse;
- raspunde de buna derulare a propriei activitati;
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel;
- mentine in permanenta o buna relatie cu toti clientii si echipa sa personala.
Vezi www.click.cabanova.ro

CERINTE

- aptitudini de comunicare;
- abilitati organizatorice;
- capabil sa lucreze in echipa;
- minim studii medii;
- experienta [nu este cazul]
Vezi www.click.cabanova.ro sectiunea "JOB"

BENEFICII OFERITE

- comision functie de activiatea prestata;
- se ofera bonus in trepte ptr orice produs vandut;
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor;
- se ofera posibilitatea promovarii propriei echipe in cadrul sistemului.

Firma se ocupa cu comercializarea a peste 80 de parfumuri de marca, care sunt produse din uleiurile firmelor de origine.