Casier - Magazin Nike Constanta (City Park)

ELMEC ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Solutionarea promptasi intr-o maniera profesionista a solicitarilor clientilor
- Pregatirea documentatiei referitoare la produsele vandute, conform procedurilor companieisi legislatiei fiscale in vigoare
- Asigurarea concordantei intre vanzarile zilnicesi banii din casa, potrivit politicii contabile
- indeplinirea sarcinilor cu profesionalismsi corectitudine

CERINTE

- Liceul absolvit
- Experienta similara de minim 6 luni
- Cunostintesi experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde de customer service
- Persoana pozitiva, flexibila, orientata spre solutiisi munca in echipa
- Abilitati de comunicaresi organizare
- Bune cunostinte de limba englezasi operare PC

BENEFICII OFERITE

Va rugam sa mentionati mai jos cel putin o persoana care v-ar putea recomanda, precumsi datele acesteia de contact (functie, companie, telefon fix, e-mail). Persoana de contact poate fi: fost angajator (departament resurse umane), fost colaborator, profesor de la facultate / liceu. Va multumim!rn

S.C. Elmec Romania S.R.L. este Distribuitorul Oficial in Romania al celebrelor branduri sportsi fashion NIKE, Converse, Calvin Klein, Camper, Miss Sixty, Harley-Davidson, Marlboro Classics, Pepe Jeans, Energiesi Replay.

Elmec se afla in Romania din 1999si este membra a grupului Elmec Sport, una din companiile comerciale de top din Grecia.

Dezvoltandu-se constant, echipa noastra se afla in cautare de noi profesionisti.si tu poti fi unul dintre ei!

increderea, profesionalismul, inovatiasi pasiunea pentru excelenta se numara printre cele mai importante valori ale companiei noastre.

Alatura-te noua in aceasta aventurasi trimite-ne aplicatia ta la:

S.C. Elmec Romania S.R.L. – Departamentul Resurse Umane
soseaua Progresului nr. 130-144, sector 5, Bucuresti.
E-mail: recruitment@elmecromania.ro
Fax: +4021 / 411.70.87

Te asteptam in echipa noastra!