CASIER / LUCRATOR COMERCIAL

S.C. FINEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- scanează produsele cumpărate de clienţi şi încasează contravaloarea lor, în bani sau bonuri valorice;
- completează în permanenţă rafturile cu marfă;
- urmăreşte datele de valabilitate ale produselor şi face rotaţia la raft a produselor;
- îndepartează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele;
- participă la acţiunile comerciale din magazin;
- răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire;
- asigură curăţenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor.

CERINTE

-studii medii
- seriozitate si promptitudine
- persoana organizata si responsabila
- abilitati de comunicare si relationare, spirit de lucru in echipa
- respectarea procedurilor de lucru
- amabilitate si atitudine orientata catre client

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv si bonusuri in functie de rezultate
- loc de munca stabil
- posibilitate de promovare

FINEST este o companie cu capital 100% romanesc infiintata in anul 1994 si isi desfasoare activitatea in orasul Constanta.
In prezent compania are ca si ramura de activitate principala comertul cu produse alimentare si nealimentare.