Casier

SC Progetto 2000 Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrare incasari casa de marcat
Intocmire monetar
Respectarea normelor de servire a clientilor

CERINTE

studii medii
experienta in tranzactii cash
cunostinte contabilitate primara
excelente abilitati operare PC
organizare, atentie distributiva, rapiditate, seriozitate

BENEFICII OFERITE

salariu motivant
lucrul intr-o echipa tanara

SC PROGETTO 2000 ROMANIA SRL infiintata in 1999 , cu sediul in Brasov,cod fiscal R12449802 cu activitate principala conform codificarii 5530- Restaurante si capital privat strain 100% este cunoscuta sub sigla ¿LA PIZZA¿ si ¿CAFÉ GELATO¿ , marci inregistrate.
Firma a fost clasata pe locul I in topul judetean al firmelor , sectiunea turism-hoteluri si restaurante, intreprinderi mici , doi ani consecutivi, 2001 si 2002, si pe locul II in anul 2003 , clasament facut de Camera de Comert si Industrie Brasov. Societatea a cunoscut o evolu¿ie extrem de rapid¿, într-un interval de timp relativ scurt, pe pia¿a intern¿.
Grupul SC Progetto 2000 Romania SRL are ca unic actionar o firma din Italia si se dezvolta in diferite domenii de activitate.