Broker Imobiliar

Moscopolis Business Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea serviciilor companiei si atragerea de noi clienti
-crearea de relatii pe piata imobiliara
-colaborarea cu alte firme imobiliare
-studiu asupra pietei imobiliare
-negocierea contractelor de vanzare-cumparare, de locatiune
-identificarea oportunitatilor de investitii si promovarea lor
-pastrarea si imbunatatirea imaginii companiei

CERINTE

-studii superioare
-cunostinte operare PC
-abilitati de comunicare, negociere si relationare
buna cunoastere a pietei imobiliare (tendinte ale preturilor in functie de vecinatati, conditii si utilitati, asezare in teren, finantare/creditare, taxe)
-capacitate de analiza
-spirit intreprinzator
-cunoasterea a 2 limbi straine
-permis conducere categoria B
-experienta constituie un avantaj
-spirit puternic de echipa
-prezenta agreabila, tinuta business

BENEFICII OFERITE

-conditii de lucru profesionale
-contract de munca
-pachet salarial motivant (salariu fix + comision + bonuri de masa)
-bonusuri in functie de performante
-telefon de serviciu cu minute incluse
-autovehicul si decont benzina
-excelente oportunitati de dezvoltare si avansare in cadrul companiei

Moscopolis Business Agency este o firma de consultanta ce ofera clientilor un intreg set de servicii de consultanta in management si afaceri, activitati financiare, piata imobiliara, piata bursiera.

www.moscopolis.ro