Broker Imobiliar

Republika Network

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primul avantaj al unei cariere în imobiliare este că nu există un plafon superior al veniturilor. Dacă în orice altă meserie, poți atinge un venit maxim pe care îl încasezi sau superiorul are grijă să îți schimbe grila salarială când câștigi prea mult, în imobiliare, cu cât închei mai multe tranzacții, cu atât obții un venit mai mare.

Nu sunt multe meserii în care să îți poți lua o zi liber fără să ți se simtă lipsa. Ca agent imobiliar, se poate să ai un program flexibil, pe care să îl organizezi în funcție de cum dorești; chiar dacă mai multe ore lucrate înseamnă o implicare mai mare, agenții imobiliari au această independență.

CERINTE

-studii superioare, de preferat de specialitate

-aptitudini sociale

-aptitudini de comunicare

-limba engleza, nivel mediu

-experienta in domeniu minim 2 ani

-disponibilitate la deplasarile in afara localitatii

-aspect fizic placut si ingrijit

-permis categoria B

-au prioritate persoanele care detin autoturim

-obligatoriu CV european + poza

BENEFICII OFERITE

Se discuta in urma interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de vanzari