Broker Asigurari - Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor clienti si incheierea de contracte de asigurare si pensii private.
- Gestionarea, extinderea si fidelizarea portofoliului de clienti
- Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite solutii financiare, in functie de cerintele si posibilitatile acestora.
- Reprezentarea clientilor in relatie cu compania.

CERINTE

- Cunostinte de operare PC;
- Abilitati de comunicare interpersonala;
- Abilitati de prezentare de concepte si produse
- Atitudine pozitiva;
- Spirit organzatoric;
- Stiti sa abordati oamenii;
- Sunteti orientat spre succes si stiti sa va automotivati;
- Sunteti flexibil, aveti putere de munca si sunteti dispus sa învatati;
- Spirit organzatoric.

BENEFICII OFERITE

- Comisioane si bonusuri foarte motivante pe masura efortului depus
- Training permanent si gratuit
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala, sanse reale de avansare