Broker – Agent pentru Servicii de Investitii Financiare

Prime Transaction SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai terminat o facultate cu profil economic ? Stii ceva despre Bursa de Valori Bucuresti ? Ai citit ceva despre piata de capital ?
Contacteaza-ne, noi ne ocupam de restul ...

CERINTE

- studii economice universitare;
- abilitati de comunicare si negociere;
- initiativa, abilitati de lucru in echipa;
- cunostinte operare PC;
- posibilitatea de a munci in program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- cursurile de pregatire profesionala si de imbunatatire a abilitatilor;
- posibilitate reala de avansare;
- posibilitatea de a activa intr-un domeniu dinamic sub un nume deja consacrat in sectorul pietei de capital.

PRIME TRANSACTION S.A. este o societate de servicii de investitii financiare prezenta pe piata de capital din Romania din anul 1997. Membru al Asociatiei Brokerilor si actionar al S.C. Bursa de Valori Bucuresti S.A. si al S.C. B.M.F.M. S.A. Sibiu, PRIME TRANSACTION si-a consolidat pozitia pe piata de capital, de-a lungul timpului prin profesionalism, promptitudine si inovatie, reusind astfel sa raspunda exigentelor clientilor.