Bona

Persoana fizica

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doresc o persoana serioasa care sa poata lucra ca bona pentru o fetita de 7 ani.
Trebuie sa se ingrijeasca de buna-starea copilului, sa o asiste la teme.
NU este nevoita sa gateasca sau sa faca menaj deoarece in casa exista o menajera care ii va sta la dispozitie pentru astfel de lucruri.
NU este nevoita sa duca sau sa aduca fata de la scoala deoarece avem un sofer al familiei.

CERINTE

- experienta nu e necesara dar e binevenita
- e de preferat sa cunoasca franceza pentru ca e limba natala a copilului si mi-ar placea sa o poata exersa, dar copilul se exprima la fel de bine si in romana.
- sa fie o persoana sociabila
- cu initiativa
- serioasa
- discreta
- decenta

BENEFICII OFERITE

- Decontare transport ( de preferabil taxi sau masina personala)
- Daca i se vor cere sarcini suplimentare acestea vor fi remunerate
- Daca va decide sa locuiasca in regim intern va avea la dispozitie cazare si masa.