BEAUTY ADVISER

EGEA ORBICO BEAUTY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoana desemnata pentru postul de Beauty Adviser, este responsabila de promovarea activa a gamelor de produse cosmetice, prezentandu-le si recomandandu-le clientilor prin evidentierea beneficiilor acestora.
- Se implica in activitatea de vanzare si promovare a produselor existente, fidelizand clientii prin oferirea de solutii adecvate in functie de nevoile acestora.
- Mentine si promoveaza imaginea companiei si a produselor existente.

CERINTE

- Experienta anterioara intr-o pozitie care a implicat promovarea si vanzarea de produse cosmetice (constituie avantaj)
- Studii medii sau superioare.
- Cunostinte de limba engleza
- Abilitatea de a identifica usor si de a intelege nevoile clientilor.
- Persoana sociabila, cu initiativa, avand simtul raspunderii.
- Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala, persuasiune, perseverenta.
- Disponibilitate la program prelungit (atunci cand este cazul).

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.
- Tichete de masa.
- Training oferit de specialisti.
- Program flexibil stabilit de personalul magazinului.

Importator si distribuitor de parfumerie de lux, produse cosmetice si jucarii.
www.egeaorbicobeauty.ro